Περιοχή αρμοδιότητας: Ηνωμένο Βασίλειο και Ιρλανδία.

Έδρα: Λονδίνο

 

GREEK NATIONAL TOURISM ORGANISATION
5th floor (East), Portland House, 4 Great Portland Street
London, W1W 8QJ
Πληροφορίες: +4420 7495 9300
Director: +4420 7495 9303, email: director@gnto.co.uk
Deputy director: +4420 7495 9310, email: deputy_director@gnto.co.uk
Accounts & I.T.: +4420 7495 9307, email: accounts@gnto.co.uk
Media & Press: +4420 7495 9310, email: media@gnto.co.uk
Trade Coordinator: +4420 7495 9313, email: trade@gnto.co.uk
Info & Events: +4420 7495 9300, email: info@gnto.co.uk
Fax: +4420 7580 3149

Προϊσταμένη: Καλογερά Χριστίνα

Εγγραφείτε για να είμαστε σε επαφή
Εγγραφή στο Newsletter
Συνδεθείτε, Συμμετάσχετε και Μοιραστείτε
Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης
Το περιεχόμενο αυτών των σελίδων αποτελεί πvευματική ιδιοκτησία του ΕΟΤ και απαγορεύεται η αναδημοσίευση μέρους ή του συνόλου του με οποιοδήποτε τρόπο χωρίς την έγγραφη άδεια του ΕΟΤ. Για πληροφορίες webmaster@gnto.gr
All Rights Reserved. GNTO © 2012.